Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Ako sa staviame k tejto neľahkej situácii

Pridané: 4.5.2020

Radi by sme si s vami potriasli rukou, potľapkali po ramene alebo objali. Musíme to však na chvíľku odložiť a komunikáciu realizovať "bezkontaktne“.

Zdravie klientov a našich kolegov je naša najvyššia priorita

Kanceláriu máme zatvorenú od piatka trinásteho (13.03.2020) a pracujeme z domu. Priestor kancelárie sme vyupratovali a vydezinfikovali. Stretnutia s klientmi realizujeme aj na základe vyjadreni UVZ (obhliadky a stretnutia mimo kancelárie sú povolené) za dodržiavania prístnych hygienických opatrení – rukavice, rúška alebo respirátor. Aby sme čo najviac chránili vás aj seba, tak sme zaviedli niekoľko opatrení:

Obhliadky nehnuteľností:

  • 3D prezentácia – z pohodlia domova, na smartfóne, tablete alebo počítači sa viete prejsť po byte a zoznámiť sa so všetkými detailami akoby ste boli priamo v byte
  • Virtuál PRO – radi sa s vami spojíme online a prevedieme vás po byte a odpovieme na všetky vaše otázky
  • Videohovor – prídeme namiesto vás na obhliadku nehnuteľností a cez videohovor vás prevedieme celým bytom a jeho okolím a odpovieme na všetky otázky
  • Osobná obhliadka – ak ste absolvovali jednu z vyšie uvedených obhliadok (3D, Virtual PRO, Videohovor) a o nehnuteľnosť ste prejavili vážny zájem, radi vás do nehnuteľností pustíme, aby ste si ju sami, bez prítomností majiteľov prešli. Samozrejme rúška a rukavice zabezpečíme a po každej obhliadke riadne vyvetráme a dezinfikujeme dotykové plochy.

Nábor nehnuteľností:

Pod náborom nehnuteľností si môžete predstaviť prípravu nehnuteľnosť na fotenie, home staging. Činnosti, ktoré sú potrebné, aby prezentovaná nehnuteľnosť zanechala prvý dojem a odlíšila sa od konkurencie. Ako tento proces prebieha? Majitelia nám pred nehnuteľnosťou odovzdajú kľúče a maklér spolu s fotografom všetko pripravia nafotia a natočia. Samozrejme máme rúška a rukavice a po fotení nehnuteľnosť riadne vyvetráme.

Úver a zmluvy vyriešime telefonicky a mailom. V nevyhnutných prípadoch bude potrebné navštíviť pobočku banky a notára.

Pevne veríme, že táto neočakávaná situácia, ktorá zasiahla nás všetkých sa čoskoro vyrieši a všetci sa budeme môct vrátiť späť a užívať si každodenné radosti ako pred tým.