Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Na to, aby ste mohli lietať s ľahkosťou a eleganciou motýľa, je potrebné prejsť niekoľkými vývojovými fázami. Náš tím Butterfly-reality má tieto fázy za sebou a dokáže lietať. Netrápte sa a nestrácajte čas so svojou nehnuteľnosťou a zverte ju do rúk „motýľa“, ktorý Vám dokáže ako ľahko a elegantne sa dá prejsť celým procesom predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti.

Úzka spolupráca s notárom, ktorý nám v pohodlí našej kancelárie vypracuje zmluvy, zabezpečí notársku úschovu či overí podpisy, hypotekárnymi špecialistami, súdnymi znalcami a ostatnými členmi nášho tímu je pre nás samozrejmosťou na ceste k Vašej spokojnosti.

Váš tím Butterfly-reality.


 

Hodnoty

Vždy máte na výber, tak prečo si vybrať právé nás?

Prístup:
Každého z nás poteší, ak nás niekto milo pozdraví, spýta sa ako sa máme, vyčarí úsmev, pomôže odniesť nákup, či podrží dvere. Individuálny prístup a pomocná ruka sú pre nás samozrejmosťou.

Zrozumiteľnosť:
Realitný proces je pre nás každodennou záležitosťou. Rozumieme každému kroku a chápeme, že pre vás to môže byť "Španielska dedina," a preto radi zrozumiteľne odpovieme na všetky vaše otázky.

Informovanosť:
O každom kroku, ktorým na našej spoločnej ceste kráčame budete informovaní. Je ľahké zdieľať pozitívnu správu, ak ide všetko dobre, ale sme ochotní povedať aj to, že nám to nejde tak, ako sme si naplánovali.

Otvorenosť:
Pýtajte sa. Už rozumiete realitnému procesu a ste o jeho priebehu informovaní. Radi vám povieme o sebe viac. Nemáme čo skrývať.

Spolupráca:
Za snahou o uspokojenie vašich potrieb je celý tím "motýľov". Každý z nás rád a ochotne priloží ruku k dielu, aby sme úspešne zvládli všetky nástrahy. Je pre nás samozrejmosťou komunikácia a spolupráca s ostatnými subjektmi na realitnom trhu.

Odbornosť:
Sme stále v strehu a preto sa pravideľne vzdelávame, aby naše rady boli profesionálne. Ak nevieme, máme dostatočne široký tím zodpovedných maklérov s dlhoročnou praxou, ktorého sa môžeme kedykoľvek opýtať.

Ľahkosť:
Týchto pár jednoduchých vlastností nám pomáha k tomu, aby sme vás previedli celým realitným procesom v jednoduchosti a ľahkosti, ako na krídlach motýľa.

Naše priestory

Takto to celé začalo:

Naše priestory dnes.
Príďte nás navšíviť, radi Vás u nás privítame.