Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Butterfly-reality v Nitre

Pridané: 4.5.2020

Realitná kancelária Butterfly-reality ponúka nehnuteľnosti už nielen v Bratislave, ale aj v Nitre.  Zaoberáme sa sprostredkovaním predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností- byty, domy, pozemky, komerčné priestory a objekty.

Našimi prioritami je kvalita a efektivita práce.  Nakoľko skupina maklérov priamo pochádza z Nitry a jej okolia, tak aj k Vašej nehnuteľnosti budú pristupovať nielen na profesionálnej úrovni, so znalosťou trhu  ale aj s maximálnou efektívnosťou.

  • v našom portfóliu sa nachádzajú kvalitné a preverené nehnuteľnosti
  • využívame služby našej zmluvnej notárky
  • súčasťou tímu sú certifikovaní hypotekárni špecialisti, ktorí Vám veľmi radi zodpovedajú Vaše otázky

Ako všetci veľmi dobre vieme, mesto pod Zoborom, zažíva veľmi búrlivý vývoj z hľadiska výstavby bytových komplexov, domovej výstavby, ale aj komerčných objektov. Stále prichádzajú noví investori, ktorí vytvárajú rôzne developerské projekty. Výstavby napredujú veľmi rýchlo, čo hlavne ovplyvní aj trh nehnuteľností, určených na investíciu a prenájom.

Ak aj Vy uvažujete nad predajom, kúpou alebo prenájmom Vašej nehnuteľnosti, tak nás neváhajte kontaktovať.

Naša kancelária sa nachádza na Štefánikovej Triede 71( Starý pivovar Heineken) Nitra.

Verím, že aj Vy budete od nás odchádzať nielen spokojný, ale NADŠENÝ .

Tešíme sa na Vás.
Lenka Nosianová