Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Ing. Jela Danková

Ing. Jela Danková

realitný poradca
špecializujem sa na lokalitu BRATISLAVA a okolie

1) Ako dlho pracuješ v realitnom biznise?
Priamo v realitách pracujem 5 rokov, predtým som pracovala 2 roky pre developera bytového domu.

2) Prečo práve reality? / Prečo si si vybral-a reality za svoj "dream job"?
Počas práce pre developera som zistila, že ma baví byť súčasťou procesu, v ktorom si ľudia plnia svoje predstavy o bývaní a keďže som sa tam aj veľa naučila, prechod k realitám bol pre mňa prirodzený.

Vďaka jej rozmanitosti je táto práca pre mňa výzvou a dáva mi možnosť sebarealizácie. Vedie ma k  premýšľaniu o potrebách a záujmoch klienta a nad tým ako im práve ja môžem pomôcť tieto potreby naplniť, tak aby boli na maximálne spokojní. Na druhej strane ma často núti vystúpiť z mojej komfortnej zóny a to ma posúva dopredu. A keďže sa stretávam s rôznymi príbehmi ľudí, učí ma aj veľkej pokore.

3) Čo (alebo Aké) sú tvoje silné stránky, ktoré v realitnom obchode využívaš?
Za svoje silné stránky považujem zodpovednosť, dôveryhodnosť, otvorenosť a  komunikatívnosť,

Pri rozhovoroch s klientmi ich pozorne počúvam a „čítam medzi riadkami“, aby som  skutočne zachytila veci, ktoré sú pre nich dôležité.

Moje technické vzdelanie mi umožňuje pozerať sa na nehnuteľnosti aj z iného uhlu pohľadu.

Prijímam ako výzvu popasovať sa s technológiami.

4) Aké nehnuteľnosti preferuješ predávať a prečo?
Rada predávam byty aj domy, lebo rozprávajú príbeh svojich majiteľov a aj prostredníctvom nich mám možnosť ich bližšie spoznať.

5) Ako vyzerá tvoj život mimo realít? / Čo robíš, keď sa nevenuješ realitnému obchodu?
Mimo realít som manželkou a mamou dvoch detí - staršej dcéry, ktorá sa so svojim psom venuje záchranárskej kynológii a mladšieho syna, ktorý hrá tenis. Takže okrem bežných povinností a činností v domácnosti, trávim veľa času na tenisových kurtoch, občas pomôžem dcére a robím figuranta psom, ktorí sa učia vyhľadávať osoby v teréne. 😊 Rada chodím na prechádzky a čítam – trochu netradične mám rada sci-fi literatúru a aj jej sfilmovanú podobu.

6) Životné krédo / motto / citát, ktorý ťa vystihuje (s ktorým sa stotožňuješ).
Neriadim sa žiadnym krédom, ale babička mi často hovorila: „S úsmevom ide všetko lepšie.“ A to sa mi zatiaľ osvedčuje. 😊

Kontaktujte ma

Certifikáty a ocenenia