Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Darina Obložinská

Darina Obložinská

realitný poradca
špecializujem sa na lokalitu BRATISLAVA a okolie /smer DUNAJSKÁ STREDA

1) Ako dlho pracuješ v realitnom biznise?
Od roku 2013, teraz ôsmy rok

2) Prečo práve reality? / Prečo si si vybral-a reality za svoj "dream job"?
Rada sa stretávam a spoznávam nových ľudí, ich príbehy, starosti ale aj radosti.  V poslednom období  často počujem  slovo  „exekúcia na byt“ a nie je mi ľahostajné ako si nevedia sami poradiť.  To bola hlavná motivácia – pomôcť.  Možno tým, že som  zhovorčivá a asi aj empatická, často ma vyhľadali s prosbou o pomoc. A v tejto práci je to možné.

3) Čo (alebo Aké) sú tvoje silné stránky, ktoré v realitnom obchode využívaš?
Zhovorčivosť, zvedavosť, výzva, empatia

4) Aké nehnuteľnosti preferuješ predávať a prečo?
Preferujem predávať staršie nehnuteľnosti, byty, domy, ktoré už majú svoj príbeh, kde už niekto žil – ja to nazývam, že majú dušu.

Novostavby nemusím vôbec, neviem klientom odpovedať na otázky, nemajú predošlého majiteľa, sú chladné a takéto ani nemám v ponuke.

Tiež rada predávam rodinné domy, možno je to tým, že v rodinnom dome žijem a mám k takémuto bývaniu blízko.

5) Ako vyzerá tvoj život mimo realít? / Čo robíš, keď sa nevenuješ realitnému obchodu?
Veľmi rada sa pohybujem v kuchyni, o ktorej vždy hovorím, že je srdcom domu. Pohyb myslím hlavne pri sporáku – varenie a pečenie. Keďže mám trochu kreatívne videnie a cítenie, tak si viem zrekonštruovať nábytok, vyrobiť rôzne dekoratívne predmety, niečo ušiť, upliesť alebo uháčkovať.

Od jari trávim veľa svojho času v záhrade, vysadím si kvety a celé leto až do neskorej jesene som niekoľko hodín denne v mojom kvetinovom raji. Tam je asi najväčší zdroj prívalu novej energie.

No rada si zahrám s dobrými priateľmi karty, zaspievam pri ohníku, na chate..... vlastne kdekoľvek.

6) Životné krédo / motto / citát, ktorý ťa vystihuje (s ktorým sa stotožňuješ).
Ži a nechaj žiť

Kontaktujte ma