spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 
Mgr. Monika Škodová

Mgr. Monika Škodová

maklér
špecializujem sa na lokalitu BRATISLAVA a okolie

1) Prečo práve reality?
Dlhodobo sledujem trendy v interiérovom dizajne a s tým súvisiaci svet realít. Moja záľuba sa stala prácou, ktorá ma napĺňa. Silný motivátor pre mňa je sebarealizácia, kde vidím príležitosť uplatnenia svojich skills, ktoré privedú cestu predaja nehnuteľností do úspešného konca a spokojnosti klientov. Rada spoznávam osobnosti ľudí, ich osudy a snažím sa spoločne prispieť k ich lepším životným podmienkam.

2) Aké sú tvoje silné stránky, ktoré využívaš v realitnom obchode?
Mojou prioritou v živote je dôvera. Najlepšie obojstranná. Tú si budujem zodpovedným prístupom k práci, ľudským prístupom i empatiou k situácii, ktorá sa nesie celou komunikáciou s klientom. V realitnom obchode využívam dostupné moderné technológie. Možno to, čo je výnimočné na mne je pre iných štandardom.. ale perfektný timemanagement a spájanie súvislostí v informáciách sa nesmie podceňovať!

3) Aké nehnuteľnosti preferuješ predávať a prečo?
Preferujem efektívnu prácu. A tá sa nevymedzuje na typ nehnuteľnosti. Priestranný slnečný byt.. dom obklopený zaujímavým okolím.. pozemok v jedinečnej lokalite – chcem sa venovať každej príležitosti pre lepšie bývanie, ktoré klient práve hľadá.

4) Ako vyzerá tvoj život mimo realít? / Čo robíš, keď sa nevenuješ realitnému obchodu?
Zaujímam sa o zdravý životný štýl, fashion, technologické novinky v IT i automobiloch, jedlo a cestovanie.. Mám rada výzvy a snažím sa posúvať vyššie.. až ku hviezdam. Toto všetko absolvujem s rodinou alebo priateľmi, s ktorými sa delím o každú minútu voľného času.

5) Životné krédo / motto / citát, ktorý ťa vystihuje (s ktorým sa stotožňuješ).
„Jedného dňa Ti život prebehne pred očami. Tak nech sa máš na čo pozerať.“ – Neznámy autor

Kontaktujte ma

Certifikáty a ocenenia