Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Odkiaľ, kam a prečo?

Pridané: 22.1.2021

Osobné ciele si stanovujeme hádam každý. Či už je to pri novoročných predsavzatiach alebo pri plánovaní nejakej  životnej zmeny. Mojim osobným cieľom je práve v týchto mesiacoch stať sa súčasťou realitného tímu, ktorý klientom pomáha k zmene alebo v hľadaní nového domova.

Do realitného biznisu prichádzam s pracovnými skúsenosťami z oblasti marketingu. Som typický extrovert a to mi napomáha v prezentácii služieb, ktoré odovzdávam klientom.  Preferujem kvalitné služby s vysokou pridanou hodnotou. Tou je napríklad pomoc jednotlivcom splniť ich sny, a najmä mať radosť z tejto zmeny. Ak niekto zmenu výsostne neobľubuje, zapojím svoj optimistický prístup k tomu, aby z nej mal radosť. Áno – pre mňa je zmena radosť.

 

Vo svojej práci realitného makléra najviac využívam sociálne média. Pre mňa je to hračka. Výhodu vidím minimálne v tom, že aj napriek „lockdown-u“, ma je vidieť. Áno – osobný kontakt je vždy príjemnejší, ale v čase pandémie to nie je možné. Preto ako komunikačný kanál využívam hlavne Instagram a Facebook.

Na Instagrme sa mi páčia inšpirujúce fotky aj videá z prostredia interiérového dizajnu. Na Facebooku sa vždy dozviem niečo o novinkách z realít, finančného poradenstva i zmien v zákonoch. Nemenej podstatné sú pre mňa aj informácie zo života lokalít, kde sa ako realitný poradca orientujem.

 

Veľmi sa teším na aktivity, ktoré ma vo svete realít čakajú. Napríklad propagácia nehnuteľnosti s kvalitnými fotografiami, kde čerešničkou na torte je 3D video od nás. To je nenahraditeľné pre lepšiu orientáciu návštevníka v online svete. Ak máte otázky k financovaniu, sprostredkujem vám stretnutie s finančným poradcom.

 

Realitná kancelária Butterfly-reality má svoju víziu, svoje hodnoty. Tie sú pre mňa zdrojom línie, v ktorej sa chcem prezentovať.

 

Vidíte to aj vy?

 

Logo: krása – motýľ je pre deti, ženy a nadšencov prírody úplným lákadlom

Farby: modrá, červená – klasika

Konateľ – žena, podnikateľka známa svojou ctižiadostivosťou a spoľahlivosťou.

 

Kladiete si aj vy niekedy otázku typu:

 

PREČO SI VYBRAŤ PRI PREDAJI/KÚPE NEHNUTEĽNOSTI REALITNÚ KANCELÁRIU?

 

Z môjho pohľadu začínajúceho realitného makléra ide hlavne o službu, ktorá vás môže ochrániť: ohodnotenie nehnuteľnosti, menej  telefonátov, eliminácia  stresových situácií (napr. na  úradoch),  oslovenie potenciálnych klientov, propagácia vašej nehnuteľnosti ale i TOP ponuky podľa vašich požiadaviek.

Zníženie rizika možného podvodu je určite tiež veľký motivátor pre položenie si otázky:

 

AKO NAJRÝCHLEJŠIE  Z TEJTO NEKOMFORTNEJ ZÓNY VON?

 

Odpoveďou je spolupráca s realitnou kanceláriou, ktorá pracuje s vášňou, dušou, srdcom a zodpovedne.

 

Vitajte v spolupráci s Butterfly-reality, kde sa vám každý jej maklér venuje osobitne a pracuje v prospech svojho klienta.