Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Prečo reality

Pridané: 4.5.2020

Pretože sa držíme základného životného hesla: „Staň sa poctivým a dobrým človekom, a keď nič iné, postaráš sa o to, že bude o jedného darebáka menej.“

V biznise a hlavne v realitnom je to veľmi dôležité. Predpokladám, že nikto z vás nie je členom „batman clubu“, t.zn. nežijete zavesený na strome či v jaskyni, ale niekde býva. Je jedno, či ste majiteľom bytu, domu, chaty, záhrady alebo aktuálne žijete v prenajatej nehnuteľnosti... jednoducho stretli ste sa s aktom kúpy, predaja či prenájmu akejkoľvek realitnej komodity.

Pred pár rokmi, keď som ešte v realitách nerobila, predávala som a kupovala v priebehu pár rokov vlastné 3 byty a rodinný dom. Pri poslednom byte som behom jedného mesiaca videla 47 nehnuteľností, než som si vybrala „tú moju“. Bola som viac ako šokovaná prístupom, resp. (NE)prístupom niektorých realitných maklérov. Ich neprofesionálny prístup, nedostatok komunikačných zručností, minimálna znalosť ponúkaných nehnuteľností, neznalosť práva a celého realitného procesu ma po pár rokoch priviedli k rozhodnutiu vstúpiť do realitného biznisu a robiť to tak, aby som nielen uspokojila potreby a požiadavky klientov, ale bola aj na svoju prácu hrdá a rozvíjala ju ďalej.

A ako to dopadlo?

Pred nejakým časom som začala ako realitný maklér v jednej veľkej realitnej sieti. Potvrdila som si, že je to náročná ale aj nádherná a zmysluplná práca a po roku a pol som si otvorila vlastnú kanceláriu.

Dávam jej všetko čo mám – dušu, srdce, vášeň a zodpovednosť.

Dnes mám v kancelárii skvelý tím 12-tich maklérov – nováčikov i ostrieľaných realitných poradcov. Spolupracujeme s finančnými inštitúciami, máme vlastného notára, poskytujeme služby „na kľúč“ alebo len realitnú asistenciu. Všetko podľa požiadaviek klienta.

A kto by sa chcel o tom presvedčiť, veľmi radi vás privítame v našej kancelárii na Ružinovskej 44 na výbornej káve. Príďte bez ohľadu na to, či ste klient čo predáva svoj byt či dom, záujemca o hľadanie nehnuteľnosti alebo chcete skúsiť kariéru realitného makléra.

Prečo BUTTERFLY?

Pretože let motýľa evokuje v ľuďoch nielen krásu a ladnosť, ale aj ľahkosť a bezstarostnosť. A presne tak (z pohľadu klienta) vás prevedieme celým procesom realitného obchodu. My vieme, ako na to a vy si to vychutnáte v pohode a bez stresu. Zverte sa do rúk „motýľa“ a nebudete ľutovať.

Úzka spolupráca s notárom, ktorý nám v pohodlí našej kancelárie vypracuje zmluvy, zabezpečí notársku úschovu či overí podpisy, hypotekárnymi špecialistami, súdnymi znalcami a ostanými členmi nášho tímu je pre nás samozrejmosťou na ceste k vašej spokojnosti.