Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Správna reklama urýchli predaj Vašej nehnuteľnosti.

Pridané: 4.5.2020

Ak ste sa rozhodli zveriť Váš byt, či rodinný dom, do rúk realitnej kancelárie, nebudete určite ľutovať. A oni vedia, že bez marketingu, to v dnešnej dobe nejde.

Ako zviditeľniť teda Vašu nehnuteľnosť? Reklama sa už dnes stala súčasťou nášho života - či už na Internete, v médiach, rôznych billboardoch. Ten správny tím realitných profesionálov, ktorý dokáže od prvotných grafických návrhov, zrealizovať tlačoviny, ako napríklad plagáty, letáky, bannery. No aj samotné inštalovanie, teda finišovanie - umiestnenie Vašej reklamy na Vami vybrané výstavné plochy.

A presne toto všetko naši makléri vedia ponúknuť, no nielen to! K neodmysliteľným formám reklamy patrí aj kvalitné foto, 3D virtuálna prehliadka, ale aj výstižné video. Treba teda ešte niečo dodať? Stačí prísť do našej kancelárie, kde všetky tieto veci dohodneme pod jednou strechou. Budete príjemne prekvapení prístupom, kvalitou, ale aj rýchlosťou. A to sme ešte nespomenuli našu výbornú kávu.

Branislav Klíma