spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Tri roky v realite

Pridané: 4.5.2020

Dočítala som sa, že 3-ročné dieťa začína byť nezávislé, prejavuje menej agresívneho správania, začína viac rozumieť pocitom druhých, vytvára si priateľstvá, vníma čas, rozoznáva základné farby, pamätá si krátky príbeh, rozlišuje tvary.... proste sa mení a vyvíja.

So životom v našej kancelárii to je veľmi podobné – tiež sme si prešli svojou vývojovou cestou  - krátkou ale s výraznými zmenami.

Z pôvodných troch maklérov sme narástli na takmer dvadsať. Z Bratislavy sme sa rozšírili na oblasť Nitry, Prievidze a Liptova.

Máme za sebou viac ako 300 úspešných obchodov a takmer 700 nadšených klientov.

Dôraz kladieme na neustále vzdelávanie sa a zvyšovanie profesionality v oblasti realitného obchodu.

Vnímanie klienta, riešenie jeho často existenčných životných situácií a mnohokrát len poradenskú službu berieme veľmi zodpovedne s patričným zameraním na ľudský prístup.

Za náš rast ďakujeme príležitosti pracovať v tak fantastickej oblasti služieb, akou sú reality. Rovnako veľká vďaka patrí klientom a všetkým našim prívržencom, ktorí nám fandia a stoja pri nás.

No a čo dodať na záver?

Rovnako ako 3-ročné dieťa čaká ešte dlhá cesta, aj my máme pred sebou veľa práce, veľa radosti, veľa nadšených klientov a uzatvorených obchodov. A úprimne sa na tú cestu tešíme..

Tina