Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Všetko, čo stojí za to, aby sa urobilo, stojí za to, aby sa urobilo dobre

Pridané: 4.5.2020

Wikipédia odhaduje, že doteraz bolo opísaných a pomenovaných vyše 180 000 druhov motýľov, z toho na území Slovenska ich môže byť viac ako 3 500 druhov.

Orientačne asi toľko je v našej krajine realitných maklérov. Čo myslíte, je to veľa alebo málo?

Podľa mňa je to jedno. Nejde predsa o kvantitu, ale o kvalitu. A to je základný parameter, ktorý je v našej kancelárii Butterfly-reality jednoznačne splnený.

Aktuálne 16-členný tím maklérov (či už nováčikov alebo dlhoročných odborníkov) vzájomne spolupracuje, podporuje sa, vzdeláva sa a rastie s jedným jediným cieľom – kvalitne a bez akýchkoľvek problémov zabezpečiť pre klienta profesionálny priebeh realitného obchodu.

Máme v našom tíme odborníkov na predaj pozemkov, rodinných domov, bytov, kancelárii a nebytových priestorov. Každý z nás je jedinečný, rovnako ako naši klienti. Prácu realitných maklérov považujeme za poslanie, s ktorým je spojená jednoznačná pomoc ľuďom, v ich nie vždy jednoduchých, životných situáciách.

Takže ak predávate, kupujete alebo prenajímate nehnuteľnosť, ste na správnom mieste. Náš tím „motýlích maklérov“ sa o vás postará.

Tina